Výherce 8,5 milionu se dnes přihlásil o svou výhru

Výherce 8,5 milionu se dnes přihlásil o svou výhru

Do sídla společnosti SYNOT TIP dnes se svým výherním tiketem dorazil šťastlivec, který v kurzovém sázení vyhrál 8,5 milionu korun. Jedná se o přibližně 40letého muže z Moravy, který přesně trefil výsledky celkem 18 hokejových utkání.

Výherce se přiznal k tomu, že sází pravidelně, nicméně nikdy ho nenapadlo, že by mohl vyhrát tak vysokou částku.

„Sázení se věnuji přibližně 5 let, je to můj velký koníček. Mám rád sport, takže sázím snad všechny druhy. Tentokrát jsem zvolil hokej a ono to vyšlo. Jsem opravdu moc rád,“ uvedl šťastný výherce.

Ten prozradil také to, že tři poslední utkání z tiketu sledoval od začátku až do konce a zažíval přitom velké nervy. „Bylo to opravdu obrovské psychické vypětí. Už v sobotu jsem cítil, že jsem blízko výhře, ve sportu se ale může až do poslední chvíle stát cokoliv, takže opravdu největší napětí přišlo až při posledním utkání. Když už bylo jasné, že mi i tento tip vyšel, ten pocit radosti se nedá popsat,“ dodal výherce.

Sázející zatím nemá žádný plán, jak s výhrou naloží a nepředpokládá, že by mu nějak zásadně změnila život – také proto o ní řekl jen svým nejbližším. Přestože by si teď od sázení mohl na chvíli odpočinout, z Uherského Hradiště odcházel s tím, že už má vsazen další tiket.

Výherce svou sázenku podal v Napajedlech na Zlínsku. Na výsledky 18 utkání NHL, KHL a české extraligy vsadil celkem 5 000 korun. Přestože o výsledku některých zápasů rozhodlo až prodloužení či trestné střílení, risk se mu vyplatil. S celkovým kurzem 1694 svůj vklad zhodnotil na 8 463 000 korun. Tuto částku mu společnost SYNOT TIP vyplatí převodem na účet nejpozději do 60 dnů. 

 

 

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Holding SYNOT

Jaktáře 1475, 686 01 Uherské Hradiště

Tel.:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz