SYNOT již po desáté účastníkem ICE TOTALLY GAMING

SYNOT již po desáté účastníkem ICE TOTALLY GAMING

Již po desáté se skupina SYNOT zúčastnila prestižní evropské výstavy ICE Totally Gaming, která proběhla ve dnech 7. – 9. 2. 2017 na výstavišti ExCeL v Londýně. Tentokrát zde byla vůbec největší účast zástupců skupiny SYNOT v desetileté historii, jednalo se o více než 5 desítek zaměstnanců.

Ti zde prezentovali řadu herních novinek a produktů. Mezi nimi především SYNOT VLT SYSTÉM, absolutní novinku VLT Systém Firebird a dále například King Diamond Games VLT Systém nebo nové VHP produktové řady Premium Line.

„V letošním roce jsme novinky premiérově představili v samostatném, moderně řešeném dvoupatrovém stánku. Ten se také těšil velké návštěvnosti. Absolvovali jsme zde desítky obchodních jednání a pevně věřím, že řada z nich nám přinese další posun na poli našeho mezinárodního působení,“ uvedl obchodní ředitel skupiny SYNOT, Miroslav Valenta ml. s tím, že samostatný stánek na výstavišti měla také společnost EASIT, patřící do skupiny SYNOT, která se zaměřuje na vývoj online produktů a komplexní online řešení.

Návštěvníci si ve stáncích skupiny SYNOT mohli otestovat nejnovější hry v koutku s mobilní platformou, a to jak na dotykovém All-in-One PC, tak na připravených tabletech a mobilních telefonech. Vyzkoušet si zde mohli také 3 nové hry pro populární kompendium herního systému Trinity. Především však šlo o vůbec první výstavu Skupiny SYNOT, na níž měli návštěvníci možnost se seznámit s novým produktem skupiny, kterým je VLT Systém Firebird. Hry, prezentované v rámci tohoto systému, jsou již v provozu v několika online kasinech Evropy.

„Vůbec poprvé jsme na výstavě předvedli novou produktovou řadu Synot Games. Jedná se o nové kompendium 13 her ve verzi HTML 5 a rozlišení Full HD, které jsou k dispozici pro online kasina. Pro land based provoz jsme pak Synot Games představili v úplně novém SYNOT VLT Firebird. dodal Valenta.

Off-line sekci na výstavě reprezentovaly herní systémy Explosive Games Premium a Black&White Premium, a to v nejnovější generaci kabinetů Black&White3+, Eclipse a Trinity.

 ICE Totally Gaming je nejprestižnější akcí svého druhu v Evropě. Jsme proto rádi, že se zde právě naše produkty každoročně setkávají s opravdu velkým zájmem. Ten byl letos například o nové kabinety Eclipse a Trinity pro prémiový produkt SYNOT VLT SYSTÉM, se kterým sbíráme úspěchy v několika zemích Evropy i Asie nebo například o moderní terminál pro kurzové sázení TNT 4, který taktéž nechyběl mezi řadou vystavených produktů,“ doplnil obchodní ředitel Roland Andrýsek a dodal: „Ve stánku nechyběly ani jednotlivé softwarové mutace, které SYNOT dodává na zahraniční trhy, a v neposlední řadě kompletní produktová řada video VHP Explosive Games, určená pro lotyšský trh.

Trend v oblasti loterního průmyslu zůstává již několik let neměnný. Je jím přesun loterií do online prostředí a jejich snadná dostupnost prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů. Tento směr, který preferuje také skupina SYNOT, je patrný v loteriích, kurzových sázkách i kasinových hrách.

Skupina SYNOT prezentovala na výstavě své produkty pro řadu zahraničních destinací – své zastoupení tu mělo i Španělsko: „Na výstavě bylo mnoho nejen stálých, ale také potencionálních budoucích obchodních partnerů ze Španělska a Jižní Ameriky. Pevně proto věřím, že jednání prohloubíme již v březnu, kdy se zúčastníme další z výstav, tentokrát právě ve španělském Madridu na International Gaming and Gambling Trade Show”, uvedl Manuel Torres Alvarez, CEO společnosti SYNOT GAMING SPAIN.

Skupina SYNOT na trhu působí již více než 25 let. Podniká ve 20 zemích světa, na několika kontinentech. Své zastoupení má především v Evropě, ale také Asii, v Africe a plánuje další expanze například v oblasti Jižní Ameriky.

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová

tisková mluvčí

 

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz