Synot Auto představuje nový model BMW řady 5

Synot Auto představuje nový model BMW řady 5

Páteční večer patřil ve Zlíně - Loukách předvedení nového BMW řady 5. Hosté se mohli v prostorách společnosti Synot Auto seznámit s tímto novým a velmi očekávaným modelem, zjistit o něm veškeré podrobnosti a především si vychutnat příjemný večer.

BMW řady 5 je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy: má sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie,“ řekl Ivan Úlehla, výkonný ředitel společnosti Synot Auto a.s..

Jedná se již o sedmou generaci BMW řady 5. Ta přichází na trh s bohatou základní výbavou, obsahující řadu bezpečnostních, komfortních a asistenčních systémů. Symbolizuje dokonalou kombinaci sportovní dynamiky a elegantního vzhledu. Je tak ideálním vozem právě pro manažery, kdy v každém ohledu kombinuje estetickou vyspělost s funkčností.

„V naší prodejně, která prošla významnou rekonstrukcí a modernizací, je to první modelová prezentace a jsem rád, že se jedná právě o vůz BMW řady 5.  Po vozech kategorie SUV jde totiž o druhý nejprodávanější model. A vzhledem k tomu, že je jeho představení načasováno prakticky na začátek roku, má tento vůz velké ambice stát se prodejním favoritem v kategorii vyšší střední třídy,“ uvedl IvanÚlehla a doplnil:„Našim cílem samozřejmě zůstává poskytovat klientům ty nejlepší služby, a to v prostorách, ve kterých se budou cítit pohodlně. Jsme tu pro ně již 18 let, za tuto dobu si od nás noví majitelé odvezli více než 2500 vozidel a zájem o značku BMW stále stoupá,“ řekl Ivan Úlehla.

Během posledních let prodej vozů BMW ve zlínské prodejně pravidelně atakuje hranici 300 prodaných vozů ročně. Významnou oblastí ve spektru nabízených služeb společnosti Synot Auto je kromě prodeje také servisní péče. V současné době má provozovna přibližně 1300 stálých zákazníků, kteří využívají servisních služeb alespoň jednou ročně.

„Již v létě čeká naši skupinu navíc otevření Grandhotelu Tatra ve Velkých Karlovicích. Zájemci o tyto vozy se tak mohou těšit na to, že předvedení dalšího modelu luxusních vozů BMW tak jistě proběhne v těchto reprezentativních prostorách,“ doplnil podnikatel a senátor Ivo Valenta.

 Slavnostní představení nového vozu doplnila moderní gastronomie, tradiční mexická muzika Mariachi Espuelas a tanečnice s ukázkou brazilské a Burlesque show. Zpestřením večera byl také karikaturista, kreslící rychloportréty, a v neposlední řadě barman s míchanými nápoji.

 Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová

tisková mluvčí

 

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz