Slevíci pomáhají dětem z dětského domova i opuštěným zvířatům!

Slevíci pomáhají dětem z dětského domova i opuštěným zvířatům!

Úspěšný slevový portál Slevíci.cz se rozhodl zpříjemnit Vánoce opuštěným dětem z dětského domova v Uherském Hradišti. Ty totiž nemají to štěstí, aby nejkrásnější svátky v roce trávily se svou rodinou. Zakladatelé portálu proto uspořádali sbírku, kdy prostřednictvím slevových kuponů lidé dětem přispějí na netradiční vánoční dárek – tím je hipoterapeutický pobyt.

„Systém je velmi snadný – kdo chce pomoci, zakoupí prostřednictvím našeho webového portálu Slevíka v hodnotě 50 korun a tato částka následně poputuje na účet dětského domova v Uherském Hradišti. Jako důkaz toho, že dotyčný udělal dobrý skutek, získá na památku poukaz, který mu po úhradě částky dorazí emailem,“ uvedl za slevový portál Roman Tinka.

Slevíků samozřejmě mohou jednotliví zájemci zakoupit i více, až do částky 5000 Kč. Zájemci přitom mohou dětem na vánoční dárek přispívat do čtvrtka, 19.12.2013, a to prostřednictvím odkazu: http://www.slevici.cz/pomocdetem

 „Jsme moc rádi, že v předvánočním čase lidé myslí i na děti, které nevyrůstají v běžné rodině. Celý výtěžek akce využijeme k tomu, aby se naši svěřenci mohli zúčastnit zážitkového pobytu s jízdou na koních. Jde o velmi prospěšnou aktivitu, která působí příznivě na děti trpící nízkým sebevědomím či úzkostmi, poruchami řeči, chování nebo učení. Koně současně děti učí kázni, ohleduplnosti a vnímavosti k okolí. Upřímně děkujeme všem, kteří nám pomohou zajistit pro děti tento krásný vánoční dárek,“ uvedla Ivana Lacková z Dětského domova Uherské Hradiště.

Vánočním dárkem pro děti z dětského domova však předvánoční aktivity Slevíka zdaleka nekončí. Již zítra začíná sbírka určená na pomoc opuštěným zvířatům ze zlínského útulku na Vršavě.

„V našem útulku je v současné době 82 psů a 54 koček. Zajistit jim potřebnou veterinární péči a krmení, je velmi náročná záležitost. Proto jsme vděčni za jakoukoliv finanční pomoc. Ta bude využita především na operační zákroky, léky, vakcinaci, kvalitní krmivo a stelivo pro kočky,“ uvedla za útulek Eva Drozdová.

Pokud tedy chcete přispět na potravu a veterinární péči psům a dalším opuštěným zvířatům, Slevíky je možné zakoupit na odkaze:

http://www.slevici.cz/pomoczviratum

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Holding SYNOT

Jaktáře 1475, 686 01 Uherské Hradiště

Tel.:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz