Mezinárodní skupina SYNOT má také pro příští rok ambiciózní plány

Mezinárodní skupina SYNOT má také pro příští rok ambiciózní plány

Management mezinárodní skupiny SYNOT se o víkendu opět sešel na Kypru. Ve městě, kde sídlí téměř dvě desetiletí mateřská společnost celé skupiny, diskutovali ředitelé jednotlivých společností o svých plánech pro rok 2017.

Během víkendového pracovního programu tak management projednal a schválil obchodní plány společností, které působí ve 20 zemích světa od Španělska přes Evropu či Afriku až po Vietnam.

 „Mezinárodní skupina SYNOT má i pro příští rok připraven velmi ambiciózní plán. Skupina celosvětově roste jak v základních ekonomických ukazatelích, tak v expanzích na nové trhy. Velkou pozornost věnujeme také technologickému rozvoji, do kterého plánujeme nasměrovat významné investice. SYNOT vždy patřil mezi technologické leadery ve všech oblastech našeho podnikání a věřím, že tomu bude i do budoucna,“ řekl Ivo Valenta, chairman of the board mateřské společnosti WCV Word Capital Ventrure Cyprus Limited.

 „Plánované ekonomické ukazatele všech společností predikují, že SYNOT za svou pětadvacetiletou historii vyzrál v silnou mezinárodní skupinu, která umí úspěšně působit v mnoha světových destinacích. Ekonomika skupiny SYNOT stojí na pevných základech, máme celosvětové zkušenosti a zkušené manažery, kteří mají ambici nebát se příležitostí a dosahovat úspěchu. To je předpokladem k tomu, aby byl SYNOT ještě úspěšnějším,“ uvedl Neofytos Neofytou, ředitel a člen představenstva mateřské společnosti WCV Word Capital Ventrure Cyprus Limited.

 Mezinárodní skupina SYNOT působí v mnoha průmyslových oblastech. Dominantními odvětvími jsou loterie a IT technologie. V posledních letech se pak SYNOT zaměřuje také na specializované IT služby, vývoj software a aplikací a čím dál častěji se angažuje také ve start-up projektech. Kromě toho je SYNOT významným investorem v oblasti cestovního ruchu v několika evropských zemích, především pak v České republice a na Slovensku. Podniká také v oblasti médií, moderních bezpečnostních služeb nebo prodeji automobilů BMW.

 

 

Kontakt pro média:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Mobil: (+420) 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz